Hakkımızda:

SpaBonus; Spa&Wellness, Hamam, Masaj Salonu, Fitness Center ve Güzellik Merkezi olarak hizmet veren işletmelerin ilanlarını yayınlayarak, onların yeni müşterilerle tanışmasını sağlayan bir internet sitesidir.

Ülkemizde artık neredeyse her otelin bünyesinde ve bağımsız merkezlerde yer alan SPA merkezlerini bir çatı altında beğeninize sunuyoruz. SpaBonus sayesinde şehrinizde olan tüm indirimlerden haberdar olup, almak istediğiniz hizmeti en uygun fiyata bularak, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

SpaBonus'un amacı nedir?
SpaBonus, işbirliği yaptığı işletmeler için sadık müşteri portföyü oluştururken onlara aynı zamanda yeni müşteriler kazandırmayı, üyelerinin eşsiz deneyimleri keyifle tecrübe etmesini ve tüm bunların sonunda üyeleri ve işletmeler arasında uzun bir dostluğun mimarı olmayı hedefliyor.

* Aracı niteliğine haiz SpaBonus, Kullanıcı ile İşletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı olmayıp, İşletme tarafından sağlanacak hizmetler SpaBonus'un taahhüt ve garantisi altında değildir.