Sıkça Sorulan Sorular

 

İşletmenin gerçekten indirim yaptığından nasıl emin olabilirim?

Normal bir müşteri olarak işletmeyi arayıp, fiyatlarını sorabilirsiniz. İndirimlerimizin sokaktan geçen bir müşteriye verilebilecek standart indirimlerin çok altında olduğunu göreceksiniz.

 

Günün fırsatını nasıl alabilirim?

SpaBonus'a birkaç adımda üye olduktan sonra ana sayfamızdaki "Satın Al" butonuna tıklıyorsunuz. Siz ödeme bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra, fırsatımızdan faydalanmanızı sağlayacak fırsat kodunuzu size mail ve sms yolu ile ulaştırıyoruz.

 

Nasıl randevu alabilirim?

Size gönderdiğimiz kupon kodu dosyası üzerinde bulunan işletmeye ait telefon numarasını arayıp, isim ve kupon kodunuzu beyan ettiğinizde size özel indirim geçerli olacaktır.

 

Spabonus güvenli mi?

Kesinlikle. Kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi SSL sertifikası kullanarak bankalara iletiyoruz. Bu bilgileri biz dahil kimse göremiyor. Ödemenizi dilerseniz 3D Secure sanal kimlik doğrulama sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz Mekan Değerlendirme Formu Fırsattan yararlandıktan sonra, almış olduğunuz hizmetleri diğer ziyaretçilerimizle paylaşmanız bizim için gerçekte çok önemli. Olumlu yada olumsuz olarak, yaşadığınız deneyimi bizlerle ve tüm Spabonus ailesiyle paylaşabilirsiniz.

 

Ödemem kredi kartı ekstreme nasıl yansıyacak?

Ödemeniz ekstrenize "Envoy SPA İşletmeleri" olarak yansıyacaktır. Fırsatlardan Nasıl Yararlanabilirim? Satın aldığınız fırsatın kodları, fırsatı satın alır almaz bir sonraki aşamada ekranınızda gözükecektir. Aynı zamanda e-posta adresinize gelecek ve size sms olarak da ulaşacaktır. Hizmetten faydalanmak istediğiniz gün fırsat kodlarınızı işletmeye ileterek fırsattan faydalanabilirsiniz.

 

Satın Aldığım Fırsatı Aynı Gün İçin Kullanmak Zorunda Mıyım?

Hayır, satın aldığınız fırsatı kupon son kullanım tarihine kadar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Fırsatlarda kupon son kullanım tarihine kadar randevu almanız ya da rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

 

Yayınladığınız Her Fırsattan Dilediğimiz Kadar Satın Alabiliyor Muyuz?

Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Kuponumun Süresi Dolsa Bile Kullanabilir Miyim? Hayır, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.

 

Satın Aldığım Fırsat Kuponumu Başka Bir Kampanya İçin Kullanabiliyor Muyum?

Hayır, satın aldığınız indirim kuponunu başka bir kupon ile birleştiremezsiniz.

 

Satın Aldığım Fırsatı Bir Başkasına Hediye Edebilir Miyim?

Tabii ki. Satın aldığınız fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlara harika sürprizler yapabilirsiniz. Fırsatlarda kupon son kullanım tarihine kadar randevu almanız ya da rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

 

Satın Aldığım Fırsatı İptal Edebilir Miyim?

Henüz kullanmadığınız ve süresi geçmemiş kuponlar için iptal taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Kullanılan veya süresi geçen kuponlar iptal edilememektedir.

 

İptal Edilen Fırsat İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır?

İptal edilen kupon iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.

 

Fırsatı iade edebilir miyim?

Fırsat kodunuzu, ürün satımına ilişkin sözleşmelerde ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren ve diğer sözleşmelerde ise sözleşmenin akdedildiği günden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Yasada cayma hakkından istisna edilen hizmet ve ürünlerde iade kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Orjinal ambalajın bozulmayacak şekilde paketlenmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemelerinin eksiksiz olması, ürünün fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olması gerekmektedir. Aksi taktirde iade kabul edilmeyecektir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün iadesinin, işletmenin kullandığı kargo şirketi üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Farklı kargo şirketleriyle yapılan iadeler teslim alınmaz. İşbu istisnalar; yasada, Ön Bilgilendirme Formu'nda ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde detaylıca gösterilmektedir. İade talebinizi yazılı olarak veya e-posta ile doğrudan İşletme'ye veya aracı olarak Spabonus'a iletebilirsiniz. Geçerli iade talepleri, iade talebinin İşletme'ye veya aracı olarak Spabonus'a ulaştığı tarihten itibaren en geç 10 gün içerisinde ilgili kredi kartına gerçekleştirilir. Usulüne uygun olarak yapılmayan (yasal başvuru süresinden sonra veya belirtilen şekiller dışında yapılan) iadelerde, Spabonus'un takdirinde olmak üzere, fırsatın geçerlilik süresi boyunca iadesi yapılabilmektedir ancak bu durumda yasal olarak iade yükümlülüğü bulunmamaktadır. Fırsat geçerlilik süresi aşmış olan iade talepleri işleme alınmamaktadır. Bununla birlikte, SpaBonus işbu başvuruları tamamen kendi takdiri ile aracı olarak yerine getirebilecek olup; hizmet ve ürünler dolayısıyla Tüketici Hukuku mevzuatının satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği hiçbir borcun ifasından sorumlu tutulamaz.