Müşteri Desteği Sayfasına Hoşgeldiniz..

Aşağıda bize fırsatlarımızla ile ilgili en çok sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

 

Spabonus Güvenli Mi?

Kesinlikle. Kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi SSL sertifikası kullanarak bankalara iletiyoruz. Bu bilgileri biz dahil kimse göremiyor. Ödemenizi dilerseniz 3D Secure sanal kimlik doğrulama sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz Mekan Değerlendirme Formu Fırsattan yararlandıktan sonra, almış olduğunuz hizmetleri diğer ziyaretçilerimizle paylaşmanız bizim için gerçekte çok önemli. Olumlu yada olumsuz olarak, yaşadığınız deneyimi bizlerle ve tüm Spabonus ailesiyle paylaşabilirsiniz.

 

Kodumu Nasıl Kullanabilirim?

Size gönderdiğimiz Kupon Kodu dosyasını indirdiğinizde, fırsatın sunulduğu işletmeye ait iletişim bilgileri de yer almaktadır, işletmeye isminizle birlikte fırsat kodunuzu beyan ettiğinizde size özel indirim geçerli olacaktır. 

 

Satın Aldığım Fırsatı Aynı Gün İçin Kullanmak Zorunda Mıyım?

Hayır, satın aldığınız fırsatı kupon son kullanım tarihine kadar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Fırsatlarda kupon son kullanım tarihine kadar randevu almanız ya da rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

 

Satın Aldığım Kodun Süresi Dolarsa Ne Yapmalıyım?

Her kodun farklı bir sona erme süresi vardır, ve bu sebeple belirtilen tarihten önce kodunuzu kullanmanız gerekmektedir.

 

Kodumu Bana Nasıl Ulaştıracaksınız?

Fırsatı aldığınızda özel olarak ürettiğimiz kodu sizinle e-posta yada sms yoluyla paylaşacağız.

 

Satın Aldığım Fırsatı İptal Edebilir Miyim?

Henüz kullanmadığınız ve süresi geçmemiş kuponlar için iptal taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Kullanılan veya süresi geçen kuponlar iptal edilememektedir.